Ogólna liczba odwiedzin:
8 597 308
9

HURTOWNIA ”SPIŻARNIA” – MANCHESTER

”SPIŻARNIA  TO MY”

No  właśnie  od ponad miesiąca nie słyszę  niczego więcej , jak  same  wstrząsające  informacje na temat  tej owej  hurtowni , i powiem ,że  gdyby  nie pojawiło się  przy niej  nazwisko  ”mecenasa”   to chyba   zwodziłbym   z tym tematem dłużej  !    Pominę  jednak   to co już  ustaliliśmy    i do czego doszliśmy , powiem jednak  że   w  wyniku  pozyskania  informacji  i to  na pierwszy rzut  oka  bardzo  ciekawych  – poinformowałem  CBŚ    , a z jakiego powodu  , to  wyjaśnie  w  całej serii  materiałów  na temat  owej   firemki- o ile do tego dojdzie  !  

O ile  …zaznaczam  -  o ile  sami   właściciele  sklepów   zadbają  o to abyśmy tematem  się  zajeli, i dostarczą  nam tyle materiałów  abyśmy mogli  je przekazać  policji  !!  Jeśli  będą  milczeć  – temat  zostawimy   …  Sprawa  ”Spiżarni”  jest  sprawą  bardzo ciekawą   i z pewnością  jest to  sprawa  dla  policji  , postaramy się  zainteresować  detektywów  z  Manchester  w specjalnie wysłanym piśmie   z  posiadanymi przez  nas dowodami  pod takimi warunkami  jak wspomniałem wyżej .

Tak czy owak  ,  oficjalnie  otwieram temat   pana  Karolka  i jego  ekipy  …  każdy  kto  chce  nam pomóc  w zakończeniu  procederu  owej  hurtowni !!   Proszony  jest  o kontakt   pod  numerem  07771538809   lub   prscotland@btinternet.com  , maile  tylko  z  nazwiskiem  i  numerem  telefonu – w przeciwnym razem   nie  będą  brane  pod uwagę  , każda   rozmowa   pod numerem  redakcyjnym  – jest  nagrywana !

Czekamy ..

AMSZ

Print Friendly
Kategoria: Breaking News, liverpool-wiadomości, Londyn Wiadomości, Manchester-wiadomosci

9 Komentarzy

 1. Krzysztof Birmingham pisze:

  Oj tak dobry temat !

 2. pani Basia z internetu pisze:

  Pozdrawiamy pania Basie i Marcinka, ktorzy ten temat nagrali. Informatorow znamy juz od dawna i temat tez. Oj napocisz sie teraz Szumilo, napocisz preparujac wiarygodne “dowody” haha

 3. pani Basia z internetu pisze:

  A biale myszki tez juz widzisz?:)))

 4. Ales pojechal pisze:

  Zajalbys sie pan lepiej powazna sprawa kto za ile i dlaczego bez zebrania członków i gdzie sa pieniadze ze sprzedazy Polskiego Koła w Manchester. Kilku Polakow sprzedalo dobro czyli budynek ktory kiedys ktos przeznaczyl dla Polonii Polskiej a jacys ludzie z checi zysku go sprzedalo bez zadnej wiedzy !!!!!, nikt nic nie powiedział, nie napisał . Polonia Polska juz budynku w manchester nie ma !! A u kilku osob pieniazki na kontach sa.

  Wiec zajmij sie pan ta sprawa !!

  • Andriu pisze:

   A na wlasnie ponoc jakas kobieta ktora brala czynny udzial w sprzedazy notabene budynek polskiego kola byl bardzo duzy wiec kwota Moze byc nawet z 500 tys funtow – ponoc ta pani otworzyla sobie sklep.

   Pytanie czy prawo nie zostalo zlamane ze czlonkowie sprzedali sobie budynek bez walnego zgromadzenia , czy pieniadze ze sprzedazy budynku polonii w manchester zostaly rozdane sprawiedliwie. Dobry temat dla pana , gdyz polacy z pokolenia na pokolenie mieli dom Polski w Manchester az wreszcie go ktos sprzedal . To co napisal ten pan w komenatrzu u gory , nitk nie wie za ile, nikt nie wie dlaczego niekt nie wie gdzie sa pieniadze. Czy ta taka byla wola pana ktory przekazal kolo !!!

   Moze zapyta pan konsula w Manchester , byc moze to nie jego praca ale chyba jesli pan wysle list lub email do niego ze polacy mieszkancy manchesteru powinni wiedziec co sie stalo z budynkiem kola polskiego gdyz to byla nasze Polskie – to moze konsul si dowie lub jego pracownicy i wyjaznia ta sprawe, bo jesli sprzedano to aby sobie zarbic winni powinni byc ukarani, bo to nie byl budynek kilku ludzi z zarzadu ale całej poolonii w Manchester i jacys tak zadni pieniedzy ludzie nie powinni decydowac o losie budynku Polskiej Polonii w Manchester. Niech pan sie tym zajmie jak prosil pan wyzej,

 5. MorskieOko pisze:

  A ja bardzo lubię Spiżarnię. Za to Fantazji nie.

Dodaj Komentarz

Dodaj Komentarz
*

PolScott24™ © 2013
Kopiowanie materiałów z Portalu tylko za zgodą redakcji!