0

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel ROZSTALI SIĘ

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel ROZSTALI SIĘ: KONIEC wielkiej MIŁOŚĆ
Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel rozstali się po prawie 8 latach związku. Ich miłość przetrwała liczne burze i miała doprowadzić ich na ślubny kobierzec, ale stało się zupełnie inaczej! Miłość Kasi i Tomka już się skończyła. Co zniszczyło ich związek?

kasia niezgoda, tomasz kammel

FAKT donosi, że Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel rozstali się po kilku latach związku. Ta szokująca i zaskakująca wiadomość dziwi tym bardziej, że para przetrwała liczne burze i głosy krytyki. Wydawało się, że skoro związek celebrytów przetrwał nawet aferę finansową, w którą ponoć była zamieszana Kasia, to już nic nie jest w stanie ich rozdzielić. Nic bardziej mylnego! Co więc zniszczyło miłość Kasi i Tomka?

Według informacji FAKTU, powodem rozstania pary była praca! Ponoć oboje poświęcili się jej w 100 proc. i nie mieli już czasu na pielęgnację związku. Jakby tego było mało, to niedawno przestali ze sobą mieszkać, co jeszcze bardziej ich rozdzieliło.

- Od kilku miesięcy już nie mieszkali razem. Cały czas się mijali, brakowało tego czegoś, tej iskry. Kasia nie chciała już dłużej żyć w zawieszeniu. Ona stwierdziła, że czas ruszyć do przodu. Odeszła z Deni Cler i zakończyła związek z Tomkiem – wyjawił przyjaciel pary w rozmowie z FAKTEM.

Miał być ślub i wesele, a historia skończyła się tak, jak to zwykle bywa w show-biznesie…

fakt

Print Friendly
Kategoria: Hot news

Dodaj Komentarz

Dodaj Komentarz
*

PolScott24™ © 2013
Kopiowanie materiałów z Portalu tylko za zgodą redakcji!