Ogólna liczba odwiedzin:
8 588 559
0

Konsulat w Manchester – nowa siedziba przy Portland Street 51

Konsulat Generalny RP w Manchesterze zmienił swoją siedzibę. Nowe, większe i nowoczesne biuro mieści się w biurowcu Manchester One przy Portland Street 51 M1 3LD, w samym centrum Manchesteru.

Lokalizacja

 

Nowy Konsulat Generalny umiejscowiony jest w ścisłym centrum, tuż obok dwóch stacji kolejowych Manchester Oxford Road i Manchester Piccadilly oraz dworca autobusowego. W pobliżu siedziby konsulatu znajdują się: zajezdnia autobusowa, przystanki tramwajowe oraz płatny parking.

Ci z Państwa, którzy odwiedzali nasz urząd w przeszłości, nie będą mieli problemu z odnalezieniem nowej lokalizacji – biuro przy Portland Street mieści się 5 minut spacerem od starej siedziby w Rodwell Tower przy Piccadilly 111.

 

undefined

Nowy urząd

Nowy urząd jest w pełni przystosowany do potrzeb naszych interesantów,  zaprojektowany dla ich wygody. Sala obsługi interesantów mieści się na parterze budynku. Będziecie Państwo mieli do swojej dyspozycji przestronną i wygodną poczekalnię. Jeżeli odwiedzicie nas Państwo z dziećmi, będą mogły one skorzystać z pokoju zabaw, gdzie znajdą się telewizor, zabawki i książki. Nie zabrakło też specjalnie przystosowanego pomieszczenia dla rodziców z małymi dziećmi, w której będzie możliwe przewinięcie dziecka. Urząd jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

W nowej placówce będą Państwo mieli do dyspozycji pięć okienek paszportowych i jedno okienko prawne. Dodatkowo stworzony został specjalny pokój spotkań, do omawiania na osobności  spraw wymagających większej dyskrecji. Zwiększona liczba otwartych okienek zapewni szybką i bezstresową obsługę, która będzie się odbywała na siedząco, aby mieli Państwo komfort i więcej miejsca na wypełnianie wniosków.

Sala obsługi interesantów jest umiejscowiona na parterze budynku i posiada odrębne wejście, m.in.  z wjazdem dla wózków dziecięcych i inwalidzkich. Nasi interesanci będą mogli czuć się bezpiecznie w urzędzie, gdyż wzmożona będzie ochrona biura zapewniona przez firmę ochroniarską.

 

NOWA SIEDZIBA URZĘDU BĘDZIE DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI OD 14 STYCZNIA


zrodlo/ photo

http://www.manchester.msz.gov.pl/

Print Friendly
Kategoria: konsulaty, Manchester-wiadomosci, z ostatniej chwili

Dodaj Komentarz

Dodaj Komentarz
*

PolScott24™ © 2013
Kopiowanie materiałów z Portalu tylko za zgodą redakcji!