Ogólna liczba odwiedzin:
8 568 782
6

Ks. Piotr Glas

Chcą go słuchać

http://polscott24.com/spotkanie-z-egzorcysta/

I słuchają , to jest dobra nowina , a sam Ks.Piotr który lata spędził w Anglii , i o lat odgania tego który dla nas przyjacielem nie jest !! Daje coraz więcej wykładów , mówiąc  językiem bardzo prostym i łatwym do zrozumienia . Ks.Piotr Glas jest chyba jednym z najbardziej znanych egzorcystów na terenie Anglii .

Coraz więcej osób chce go słuchać , coraz więcej osób pragnie aby Ks.Piotr  właśnie do nich przyjechał . Wykłady i przemówienia księdza potrafią przyciągnąć setki tysięcy ludzi  tylko na Youtube , pomijając już inne środki przekazu .

Polecamy !

polecam tez –

Print Friendly
Kategoria: Wiadomości Tygodnia

6 Komentarzy

 1. Tomasz pisze:

  ” Uleczysz się słowem tak samo jak wodą pitą z rzeki” powiadał pewnien Hindus. Tylko ukazanie skrywanych tajemnic Watykanu pozwoli wiernym wierzacym w istnienie siły zmuszającej do bycia złym człowiekiem – pozwoli ludziom na wyzbycie się zła. Im dalej w las tym ciemniej powiada przysłowie. Egzorcysta to wcale nie wysłannik Boga – gdyby Bóg dał taką moc temu – to jaką dałby moc następcy Piotra na Stolicy Apostolskiej? Już w Średniowieczu praktyki tego typu powodowały milionowe rzesze nawróconych i w tym czasie tysiące spalonych na stosach. Dlaczego nie ma czystej intencji i czystego obrazu – zamazywanego w świadomości ludzkości celowo?

  • Grzes pisze:

   Hej Tomaszu
   Szkoda ze nie poslugujesz sie biblia tak jak cytatami z “pewnych” hindusow, gdybys poswiecil wiecej czasu poswiecil biblii to zapewne znalazlbys rowniez wyjasnienie ze wszelka “moc” pochodzi od Boga.
   To wlasnie On odpowiedzial na moje modlitwy kiedy mój syn urodzil sie martwy i wskrzesil godo życia, to On daje mi pracę, dach nad głową…
   Co do hinduskich praktyk to polecam siostrę Michaele Pawlik której świadectwa o jakosci i celach wierzn znajdziesz sporo nawet na YouTube, polecam

   https://www.youtube.com/watch?v=9yxxQM3KbR8&feature=youtube_gdata_player

   Trochę chyba poddales sie wizji Kosciola z mediów, polecam zatem rekolekcje jak “Filip” i osobiste spotkanie z TATĄ

   Pozdrawiam
   Grzes

 2. Damian pisze:

  Witam
  Ja chciałem tylko nadmienić że Egzorcysta nie dostał i nie ma żadnych mocy aby wygrać z szatanem. Wręcz przeciwnie wielu z nich podkreśla że są prochem i pyłem i że niz sami z siebie nie mogą bo Szatana zwycięża Jezus Crystus w jego Imię działają nie w swoje.
  Dobrym przykładem był by egzosryzm odprawiony przez Papierza Jana Pawła II gdzie nie udało mu się wypędzić złego ducha. Wierząc w media i jakieś moce które teraz się lansuje to by można powiedzieć że był za słaby?? Nic bardziej mylnego Jak tylko Papierz powiedział że idzie odprawić mszę za wstawiennictwem Maryji to demon uciekł. Przedewszystkim pokora naśladowanie Jezusa ale nie stawianie się na jego miejscu.
  Co do spalonych na stosach to palili ludzie dzisiaj robi się to samo usówa się niewygodnych czasami pobożnych ludzi robią to ludzie którym oni przeszkadzają lub z zawiści zemsty itp. Wspólnota składa się z jednostek a jednostkami jesteśmy my jacy my będziemy taka będzie wspólnota trzeba też wziąć pod uwagę że między nami są jednostki które nie chcą być wspulnotą ale przez innych są do niej zaliczani ze względów geograficznych lub innych.

  Pozdrawiam Damian
  Pozdrawiam Damian

 3. Magdalena pisze:

  Witam,
  mam pytanie, gdzie, w jakim mieście w Anglii posługuje ks. Glas. Dziękuje serdecznie za wszelkie informacje.

Dodaj Komentarz

Dodaj Komentarz
*

PolScott24™ © 2013
Kopiowanie materiałów z Portalu tylko za zgodą redakcji!