Ogólna liczba odwiedzin:
7 115 070
3

Ks. Piotr Glas

Chcą go słuchać

http://polscott24.com/spotkanie-z-egzorcysta/

I słuchają , to jest dobra nowina , a sam Ks.Piotr który lata spędził w Anglii , i o lat odgania tego który dla nas przyjacielem nie jest !! Daje coraz więcej wykładów , mówiąc  językiem bardzo prostym i łatwym do zrozumienia . Ks.Piotr Glas jest chyba jednym z najbardziej znanych egzorcystów na terenie Anglii .

Coraz więcej osób chce go słuchać , coraz więcej osób pragnie aby Ks.Piotr  właśnie do nich przyjechał . Wykłady i przemówienia księdza potrafią przyciągnąć setki tysięcy ludzi  tylko na Youtube , pomijając już inne środki przekazu .

Polecamy !

polecam tez –

Print Friendly
Kategoria: Wiadomości Tygodnia

3 Komentarzy

 1. Tomasz pisze:

  ” Uleczysz się słowem tak samo jak wodą pitą z rzeki” powiadał pewnien Hindus. Tylko ukazanie skrywanych tajemnic Watykanu pozwoli wiernym wierzacym w istnienie siły zmuszającej do bycia złym człowiekiem – pozwoli ludziom na wyzbycie się zła. Im dalej w las tym ciemniej powiada przysłowie. Egzorcysta to wcale nie wysłannik Boga – gdyby Bóg dał taką moc temu – to jaką dałby moc następcy Piotra na Stolicy Apostolskiej? Już w Średniowieczu praktyki tego typu powodowały milionowe rzesze nawróconych i w tym czasie tysiące spalonych na stosach. Dlaczego nie ma czystej intencji i czystego obrazu – zamazywanego w świadomości ludzkości celowo?

  • Grzes pisze:

   Hej Tomaszu
   Szkoda ze nie poslugujesz sie biblia tak jak cytatami z “pewnych” hindusow, gdybys poswiecil wiecej czasu poswiecil biblii to zapewne znalazlbys rowniez wyjasnienie ze wszelka “moc” pochodzi od Boga.
   To wlasnie On odpowiedzial na moje modlitwy kiedy mój syn urodzil sie martwy i wskrzesil godo życia, to On daje mi pracę, dach nad głową…
   Co do hinduskich praktyk to polecam siostrę Michaele Pawlik której świadectwa o jakosci i celach wierzn znajdziesz sporo nawet na YouTube, polecam

   https://www.youtube.com/watch?v=9yxxQM3KbR8&feature=youtube_gdata_player

   Trochę chyba poddales sie wizji Kosciola z mediów, polecam zatem rekolekcje jak “Filip” i osobiste spotkanie z TATĄ

   Pozdrawiam
   Grzes

Dodaj Komentarz

Dodaj Komentarz

PolScott24™ © 2013
Kopiowanie materiałów z Portalu tylko za zgodą redakcji!