Ogólna liczba odwiedzin:
6 880 583

Leeds Wiadomości

BOMBA Z II WŚ   Pocisk  został wykryty na tyłach domu przy  Hawkhill Avenue w  miejscowości Guiseley / Leeds .Mieszkańców jak też  sąsiadów ewakuwano , na miejsce  znalezienia… Czytaj Dalej »

NAJNOWSZE WIADOMOSCI
Poszukiwany Aleksander Romanowski-Leeds
POSZUKIWANY POCHODZI Z EUROPY WSCHODNIEJ-LEEDS
CZY SEBASTIAN HASKA BYŁ PODŻEGANY DO PRZESTĘPSTWA ?

CZY SEBASTIAN HASKA BYŁ PODŻEGANY DO PRZESTĘPSTWA ?

CZY TYLKO JEGO POWINNI SKAZAĆ ? Wszyscy pamiętamy sprawę  Rzeszowskiego z  Jersey , tam podżegaczom uszło na sucho  !! Rzeszowski wymordował rodzinę , a  podłożem zbrodni była rozwiązłość… Czytaj Dalej »

4 LATA DLA PEDOFILA – ANGLIA

4 LATA DLA PEDOFILA – ANGLIA

Shipley Skazany to 34 letni Gavin Rhodes z  Shipley/ West Yrokshire został oskarżony o pedofilie  przed Leeds Crown Court , uznany za winnego i skazany na  4 lata… Czytaj Dalej »

ZABÓJSTWO W LEEDS

ZABÓJSTWO W LEEDS

POLICJA SZUKA RODZINY ZMARŁEJ Ofiara to 38 letnia Michaela Heaton , została znaleziona martwa przy jednej z ulic w Leeds . Detective Chief Inspector Elizabeth Belton z  Protective Services:-” Zmarła… Czytaj Dalej »

USIŁOWANIE ZABÓJSTWA POLICJANTÓW – LEEDS

USIŁOWANIE ZABÓJSTWA POLICJANTÓW – LEEDS

James Leslie trial . Otrzymali wezwanie na terenie Headingley w Leeds, nie spodziewali się takiego obrotu sprawy , James Leslie lat 37 wycelował broń w ich stronę i zaczął strzelać… Czytaj Dalej »

EKSPLOZJA VANA W LEEDS

EKSPLOZJA VANA W LEEDS

PRZYCZYNA JESZCZE NIE ZNANA . Kierowca ciężko ranny , do wypadku doszło w centrum miasta przy ulicy Crown Point Road ogodzinie 13:00 . Policja West Yorkshire Police zabezpieczyła miejsce zdarzenia… Czytaj Dalej »

PRÓBA ZABÓJSTWA -LEEDS

PRÓBA ZABÓJSTWA -LEEDS

ZATRZYMANY PODEJRZANY Do zdarzenia doszło wczoraj o godzinie 23 :30 przy Naburn Place, Leeds. Poszkodowana to 26 letnia kobieta , ranną  zabrano do Leeds General Infirmary jej stan jest… Czytaj Dalej »

DEPORTACJA DO NIGERII

DEPORTACJA DO NIGERII

Afusat Saliu . Dokonała  obrzezania córek , polega to na brutalnym okaleczeniu organów rodnych u dziewczynek i jest ostatnio bardzo popularne u rodzin muzułmańskich , wynika to z… Czytaj Dalej »

NAPAD NA POLKĘ – ANGLIA

NAPAD NA POLKĘ – ANGLIA

POSZKODOWANA MA 87 LAT ! Do zdarzenia  doszło w Fartown w okolicach  Leeds /Anglia . Lokalni policjanci zatrzymali 20 letniego  podejrzanego , oczywiście  zdarzenie  zostało   zakwalifikowane jako… Czytaj Dalej »

KOLEJNE ZABÓJSTWO W LEEDS

KOLEJNE ZABÓJSTWO W LEEDS

SPRAWCA OSKARŻONY To już kolejne  zabójstwo w Leeds , ofiarą  jest 22  letni mieszkaniec miasta  , tak samo jak oskarżony .Do zdarzenia  doszło przy zbiegu ulic Citispace South,  Regent… Czytaj Dalej »

ZAGADKOWA ŚMIERĆ W CELI-LEEDS

ZAGADKOWA ŚMIERĆ W CELI-LEEDS

BYŁ ARESZTOWANY ZA KRADZIEŻ Zamkneli go w celi , przy kolejnym obchodzie policyjnych cel znaleziono aresztanta martwego . Jest nim 46 letni mieszkaniec Leeds , do zdarzenia doszło… Czytaj Dalej »

Zobacz Więcej Artykułów...

Pogoda w Leeds

Dzisiaj 09/03/2014 09/04/2014
It is forcast to be Praw. Burza at 10:00 PM CDT on September 02, 2014
Praw. Burza
34°/22°
It is forcast to be Praw. Burza at 10:00 PM CDT on September 03, 2014
Praw. Burza
33°/21°
It is forcast to be Praw. Burza at 10:00 PM CDT on September 04, 2014
Praw. Burza
33°/21°

Reklama Płatna LEEDS

REKLAMA W KAŻDYM MIEŚCIE
PolScott24™ © 2013
Kopiowanie materiałów z Portalu tylko za zgodą redakcji!