Ogólna liczba odwiedzin:
7 200 583

Leeds Wiadomości

Kidnap tailboard sticker -Leeds . To jest tylko  naklejka na  aucie / pick-up  , ale w 3 d !   Policjanci z Leeds żartów nie uznają  i nakazali  zdjęcie… Czytaj Dalej »

NAJNOWSZE WIADOMOSCI
GIGANTYCZNY POŻAR KLUBU W LEEDS
15 DNI DO WOLNOŚCI
EWAKUACJA DOMU W GUISELEY

EWAKUACJA DOMU W GUISELEY

BOMBA Z II WŚ   Pocisk  został wykryty na tyłach domu przy  Hawkhill Avenue w  miejscowości Guiseley / Leeds .Mieszkańców jak też  sąsiadów ewakuwano , na miejsce  znalezienia… Czytaj Dalej »

Poszukiwany Aleksander Romanowski-Leeds

Poszukiwany Aleksander Romanowski-Leeds

Interpol w akcji   Kryminalna PO lonia to coraz większe zjawisko , coraz bardziej okrutne zbrodnie i brak potępienia ze strony polaków w UK , nikt do tej… Czytaj Dalej »

POSZUKIWANY POCHODZI Z EUROPY WSCHODNIEJ-LEEDS

POSZUKIWANY POCHODZI Z EUROPY WSCHODNIEJ-LEEDS

Gwałt w  St James Hospital . Policja zwraca się o pomoc w  identyfikacji poszukiwanego mężczyzny . Poszukiwany zgwałcił kobietę  w szpitalnej toalecie St James Hospital w Leeds .Do zdarzenia… Czytaj Dalej »

CZY SEBASTIAN HASKA BYŁ PODŻEGANY DO PRZESTĘPSTWA ?

CZY SEBASTIAN HASKA BYŁ PODŻEGANY DO PRZESTĘPSTWA ?

CZY TYLKO JEGO POWINNI SKAZAĆ ? Wszyscy pamiętamy sprawę  Rzeszowskiego z  Jersey , tam podżegaczom uszło na sucho  !! Rzeszowski wymordował rodzinę , a  podłożem zbrodni była rozwiązłość… Czytaj Dalej »

4 LATA DLA PEDOFILA – ANGLIA

4 LATA DLA PEDOFILA – ANGLIA

Shipley Skazany to 34 letni Gavin Rhodes z  Shipley/ West Yrokshire został oskarżony o pedofilie  przed Leeds Crown Court , uznany za winnego i skazany na  4 lata… Czytaj Dalej »

ZABÓJSTWO W LEEDS

ZABÓJSTWO W LEEDS

POLICJA SZUKA RODZINY ZMARŁEJ Ofiara to 38 letnia Michaela Heaton , została znaleziona martwa przy jednej z ulic w Leeds . Detective Chief Inspector Elizabeth Belton z  Protective Services:-” Zmarła… Czytaj Dalej »

USIŁOWANIE ZABÓJSTWA POLICJANTÓW – LEEDS

USIŁOWANIE ZABÓJSTWA POLICJANTÓW – LEEDS

James Leslie trial . Otrzymali wezwanie na terenie Headingley w Leeds, nie spodziewali się takiego obrotu sprawy , James Leslie lat 37 wycelował broń w ich stronę i zaczął strzelać… Czytaj Dalej »

EKSPLOZJA VANA W LEEDS

EKSPLOZJA VANA W LEEDS

PRZYCZYNA JESZCZE NIE ZNANA . Kierowca ciężko ranny , do wypadku doszło w centrum miasta przy ulicy Crown Point Road ogodzinie 13:00 . Policja West Yorkshire Police zabezpieczyła miejsce zdarzenia… Czytaj Dalej »

PRÓBA ZABÓJSTWA -LEEDS

PRÓBA ZABÓJSTWA -LEEDS

ZATRZYMANY PODEJRZANY Do zdarzenia doszło wczoraj o godzinie 23 :30 przy Naburn Place, Leeds. Poszkodowana to 26 letnia kobieta , ranną  zabrano do Leeds General Infirmary jej stan jest… Czytaj Dalej »

DEPORTACJA DO NIGERII

DEPORTACJA DO NIGERII

Afusat Saliu . Dokonała  obrzezania córek , polega to na brutalnym okaleczeniu organów rodnych u dziewczynek i jest ostatnio bardzo popularne u rodzin muzułmańskich , wynika to z… Czytaj Dalej »

Zobacz Więcej Artykułów...

Pogoda w Leeds

Dzisiaj 11/24/2014 11/25/2014
It is forcast to be Burza at 9:00 PM CST on November 23, 2014
Burza
20°/12°
It is forcast to be Zachmurzenie at 9:00 PM CST on November 24, 2014
Zachmurzenie
15°/3°
It is forcast to be Zachmurzenie at 9:00 PM CST on November 25, 2014
Zachmurzenie
13°/0°

Reklama Płatna LEEDS

REKLAMA W KAŻDYM MIEŚCIE
PolScott24™ © 2013
Kopiowanie materiałów z Portalu tylko za zgodą redakcji!