Ogólna liczba odwiedzin:
7 119 040

Londyn Wiadomości

WYBILI SZYBY GROZILI ZABÓJSTWEM ! Andrzej Rygielski jest v-ce  szefem European Party w UK , kandydował w ostatnich wyborach : http://polscott24.com/euro-uk-eurpeans-party/ , teraz kolejny raz stał się obiektem ataków… Czytaj Dalej »

NAJNOWSZE WIADOMOSCI
PODAWALI SIĘ ZA POLICJANTÓW ! LONDYN
POSZUKIWANY ” PLUMBER” – LONDYN
ZATRZYMANY TERRORYSTA -LONDYN

ZATRZYMANY TERRORYSTA -LONDYN

SZYKOWAŁ WYJAZDY DO SYRII . Do zatrzymania doszło na terenie Hackney, 21 letni mężczyzna jest aresztowany , usłyszał  zarzuty na podstawie terrorist acts . Zabezpieczono materiały propagandowe nawołujące  do… Czytaj Dalej »

SKAZANY TOMASZ BRZEZIŃSKI -ANGLIA

SKAZANY TOMASZ BRZEZIŃSKI -ANGLIA

UKRADLI 500 ROWERÓW !   Łączna kara to 5.5 roku więzienia dla gangu ” trzech bikerów”  z Hertfordshire /Londyn , łączna suma skradzionego towaru została oszacowana na 75 000… Czytaj Dalej »

Polka brutalnie pobita w Londynie

Polka brutalnie pobita w Londynie

Za to, że jest Polką Rasistowski atak w Londynie. Kobieta i mężczyzna brutalnie pobili 26-latkę, bo przyznała że pochodzi znad Wisły.Polka została wielokrotnie uderzona. Była m.in. kopana. Zdarzenie miało miejsce… Czytaj Dalej »

SKAZANY MUSTAFA -LONDYN

SKAZANY MUSTAFA -LONDYN

ZA GWAŁT Wyrok dla mustafy to 8 i pół  roku więzienia za brutalny gwałt na 23 letniej kobiecie . Mustafa Osman lat 36 zamieszkały przy Lebus Street w Londynie… Czytaj Dalej »

WOJCIECH SUMLIŃSKI – PATRIOTA

WOJCIECH SUMLIŃSKI – PATRIOTA

WALCZĄCY DZIENNIKARZ To właśnie  red.Sumliński organizował wyjazd Ks.Małkowskiego do londynu – w Dzienniku Polskim ukazał się jego materiał - http://www.dziennikpolski.co.uk/artykuly/2014/10/07/idac-pod-prad/ , ta sprawa budzi do dziś ogromne kontrowersje ,… Czytaj Dalej »

Odzyskać Lewisham Polish Centre

Odzyskać Lewisham Polish Centre

Ale jak ? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo proste , aby odsunąć miernoty od czegoś co nie jest ich prywatnym interesem , wystarczy przeczytać status ! Polonijny… Czytaj Dalej »

7 ARESZTOWANYCH ZA ZABÓJSTWO NIELETNIEGO-LONDYN

7 ARESZTOWANYCH ZA ZABÓJSTWO NIELETNIEGO-LONDYN

PODEJRZANI Policjanci z Metropolitan Police/ Trident Gang Crime Command zatrzymali 7 podejrzanych o zamordowanie 17 latka na terenie Graham Park Estate/Mercury Block . Poszkodowany zmarł w wyniku licznych obrażeń… Czytaj Dalej »

USIŁOWANIE ZABÓJSTWA W AUTOBUSIE – SUTTON

USIŁOWANIE ZABÓJSTWA W AUTOBUSIE – SUTTON

Teenager stabbed . Do zdarzenia  przy   Rose Hill roundabout w Sutton /Londyn wczoraj o godzinie 14:30  . Poszkodowany  to 15 letni chłopak , został ugodzony nożem w… Czytaj Dalej »

OTRUŁA SIEBIE I CÓRKI !

OTRUŁA SIEBIE I CÓRKI !

Heena Solanki . To było  samobójstwo i podwójne morderstwo , Heena Solanki lat  34 podała truciznę  swym córkom : Jasmine lat 9 oraz Prisha lat 4 , następnie… Czytaj Dalej »

Lider polonii w londynie – Jastrzembski

Lider polonii w londynie – Jastrzembski

Zna polonię jak mało kto Krzysztof Jastrzembski mieszka w Londynie od lat , przyjechał  do UK  jak miał 10 lat , jego dziadek był premierem rządu na uchodźstwie… Czytaj Dalej »

Zobacz Więcej Artykułów...

Pogoda Londyn

Dzisiaj 11/01/2014 11/02/2014
It is forcast to be Słonecznie at 10:00 PM CDT on October 31, 2014
Słonecznie
15°/-3°
It is forcast to be Słonecznie at 10:00 PM CDT on November 01, 2014
Słonecznie
12°/0°
It is forcast to be Zachmurzenie at 9:00 PM CST on November 02, 2014
Zachmurzenie
16°/3°

Reklama Płatna LONDYN

REKLAMA W KAŻDYM MIEŚCIE
PolScott24™ © 2013
Kopiowanie materiałów z Portalu tylko za zgodą redakcji!