Ogólna liczba odwiedzin:
7 874 236

Manchester Wiadomości

TAK TWIERDZĄ SĄSIEDZI ZMAŁEJ Matt Ratcliffe . http://polscott24.com/policja-podejrzewa-zabojstwo-bolton/ Dwóch z aresztowanych też mają być  polakami .Sąsiedzi mówili reporterom ,że w tym miejscu często dochodziło do zakłóceń  porządku publicznego… Czytaj Dalej »

NAJNOWSZE WIADOMOSCI
POLICJA PODEJRZEWA ZABÓJSTWO – BOLTON
USIŁOWANIE ZABÓJSTWA W MANCHESTER
USIŁOWANIE GWAŁTU W TRAFFORD

USIŁOWANIE GWAŁTU W TRAFFORD

WALCZYŁA Z NAPASTNIKIEM Poszkodowana to 20 letnia kobieta , sprawca krępował jej ramiona , próbował  zaciągnąć   ją  z ulicy do lasu  i zgwałcić ,  walczyła , wołała… Czytaj Dalej »

PROTEST BEZDOMNYCH W MANCHESTER

PROTEST BEZDOMNYCH W MANCHESTER

Manchester homeless protesters . Bezdomni z Manchester w tym polacy protestują  na St Peter Sq / Manchester Town Hall, rozbili namioty i leżą w centrum , Manchester Civil… Czytaj Dalej »

DŹGANA NOŻEM W CHORLTON /MANCHESTER

DŹGANA NOŻEM W CHORLTON /MANCHESTER

5 CIOSÓW NOŻEM . Ofiara to 30 letnia kobieta , atakująca  to też kobieta która  swej ofierze  zadała aż 5 ciosów nożem w kark , twarz , szyję… Czytaj Dalej »

SADYSTA I GWAŁCICIEL – SKAZANY W MANCHESTER

SADYSTA I GWAŁCICIEL – SKAZANY W MANCHESTER

Sadistic rapist Michael Walsh Ex bokser Michael Walsh lat 48 zamieszkały przy Chain Rd w Blackley , skrajny sadysta i gwałciciel został postawiony przed sądem Manchester Crown Court… Czytaj Dalej »

USIŁOWANIE MORDERSTWA W MANCHESTER

USIŁOWANIE MORDERSTWA W MANCHESTER

Wythenshawe stabbing Cztery osoby w wieku od 25 do 45 lat zostały aresztowane  z zarzutem  próby zabójstwa  do którego doszło przy Chesham Av w dzielnicy Sharton/ Wythenshawe …. Czytaj Dalej »

EKSPLOZJA W HEYWOOD

EKSPLOZJA W HEYWOOD

ZNISZCZONY DOM Do zdarzenia doszło na terenie Heywood w Manchester przy  High Street, to była eksplozja gazu , dom został doszczętnie zniszczony . Jedna osoba jest ciężko ranna… Czytaj Dalej »

”superhero in Castleton”

”superhero in Castleton”

bizarre binman Rochdale Scary binman z  Greater Manchester tak  go określają mieszkańcy , facet pracuje w firmie recyklingowej , odbiera śmieci , ale  nie jest to taki  zwykły… Czytaj Dalej »

SKAZANY ZA STRZELANINĘ – MANCHESTER

SKAZANY ZA STRZELANINĘ – MANCHESTER

Double shooting Zabił dwie osoby , do zdarzenia doszło na parkingu przy Radcliffe Road w Oldham , wyjął broń , podszedł do swych ofiar i oddał dwa śmiertelne… Czytaj Dalej »

BOHATERSKA AKCJA STRAŻAKÓW W MANCHESTER

BOHATERSKA AKCJA STRAŻAKÓW W MANCHESTER

URATOWALI MATKĘ Z DZIEĆMI ! Wiele osób zasługuje na szacunek za swoje poświęcenie dla innych , ale  strażak jest numerem jeden . Mają dziwny instynkt , nikt o… Czytaj Dalej »

NAPAD W MANCHESTER

NAPAD W MANCHESTER

MINUTA HORRORU Do napadu doszło na sklep Premier Strore Shop w Flixton /Manchester , właściciel Mohammad Ali Akhtar o mały włos nie pożegnał się  z życiem , srawca… Czytaj Dalej »

Zobacz Więcej Artykułów...

Pogoda Manchester

Dzisiaj 05/05/2015 05/06/2015
It is forcast to be Słonecznie at 7:00 PM PDT on May 04, 2015
Słonecznie
17°/7°
It is forcast to be Zachmurzenie at 7:00 PM PDT on May 05, 2015
Zachmurzenie
15°/7°
It is forcast to be Zachmurzenie at 7:00 PM PDT on May 06, 2015
Zachmurzenie
15°/7°

Reklama Płatna MANCHESTER

REKLAMA W KAŻDYM MIEŚCIE

Ciekawe Ogłoszenia

PolScott24™ © 2013
Kopiowanie materiałów z Portalu tylko za zgodą redakcji!