Ogólna liczba odwiedzin:
6 943 727

Manchester Wiadomości

POSZUKIWANY Policja z  Bury /Manchester , zwraca się  z prośbą  o pomoc w zlokalizowaniu  poszukiwanego / podejrzanego o gwałt - Atif Rafiq pochodzący z  Pakistanu . Porwał i zgwałcił… Czytaj Dalej »

NAJNOWSZE WIADOMOSCI
PRÓBA ZABÓJSTWA W MOSTON
PÓŁ MILIONA W KOKAINIE – ANGLIA
SPALONE ZWŁOKI W MANCHESTER

SPALONE ZWŁOKI W MANCHESTER

TRWA IDENTYFIKACJA . Zwłoki są tak uszkodzone ,że policjanci nie potrafili rozpoznać czy to mężczyzna  czy też kobieta . Jest to wynik pożaru konteneru na śmieci przy Hyde Road… Czytaj Dalej »

CZY RAFAŁ MIRECKI ŻYJE ? ANGLIA

CZY RAFAŁ MIRECKI ŻYJE ? ANGLIA

KONSULAT W MANCHESTER MA TO W DUPIE Czemu nie jestem zdziwiony , czy jest gdzieś gorszy konsulat niż ten PRZEKLĘTY KOŁCHOZ   w Manchester ? Nie ma !… Czytaj Dalej »

SKAZANA BANDA – ANGLIA

SKAZANA BANDA – ANGLIA

Operation Mandera Włamania bójki , awantury , napady ,handel narkotykami , byli na tyle uciążliwi że policjanci z  Manchester postanowili powołać  specjalną  grupę do rozpracowania bandy , kryptonim… Czytaj Dalej »

LEWIZNA ZA MILION – MANCHESTER

LEWIZNA ZA MILION – MANCHESTER

PODRÓBKI W magazynie  było  wszystko  ” markowe’‘   , ubrania  z metkami :‘Louis Vitton’, ‘Chenelle’, ‘Mulberry’ perfumy   ‘Pacco Rabanne’ oraz   ‘Jean Paul Gautier’, kontrabanda  została  wyceniona… Czytaj Dalej »

DEBILE ! MANCHESTER

DEBILE ! MANCHESTER

CHCIELI OBRAZIĆ ALE NIE WIEDZIELI JAK Aby być  rasistą , nazistą  czy jakąś  inną mendą , to należy posiadać elementarną wiedzę !!!  Elementarną ! Lub odkryć co to… Czytaj Dalej »

ŁADNY SCYZORYK ? MANCHESTER

ŁADNY SCYZORYK ? MANCHESTER

JEŹDZIŁ Z TYM PO MIEŚCIE Policjanci z Newton Heath Police zatrzymali amatora  scyzoryków . Woził taki metrowy kawał metalu w samochodzie , rytunowa kontrola  przy Mortlake Drive i takie… Czytaj Dalej »

SZOKUJĄCE BESTIALSTWO – BO BÓG IM TAK KAZAŁ !

SZOKUJĄCE BESTIALSTWO – BO BÓG IM TAK KAZAŁ !

Greater Manchester Police – FGM Abyście  zrozumieli o co chodzi musiałbym wam wstawić zdjęcia  z  obrzezania dziewczynek , ale nie mam  sumienia  - nawet ja  , jeśli chcecie… Czytaj Dalej »

BILI CIĘŻARNĄ – BURY

BILI CIĘŻARNĄ – BURY

NAPADLI JĄ W DOMU Do napadu na prywatny dom  doszło w Bury k/Manchester przy  Parrenthorn Road . Było ich czterech , bili i kopali 22 letnią kobietę  w… Czytaj Dalej »

CIĘŻKO RANNY NASTOLATEK BOARSHAW-MANCHESTER

CIĘŻKO RANNY NASTOLATEK BOARSHAW-MANCHESTER

DŹGALI NOŻEM ! Vincent Cole ma 19 lat  walczy o życie , został  zaatakowany dziś  rano  przy Stanycliffe Lane w  Middleton w  okolicy Boarshaw Primary School . Jego stan… Czytaj Dalej »

ZABÓJSTWO W MANCHESTER

ZABÓJSTWO W MANCHESTER

62 LETNIA OFIARA NA  MORESBY CLOSE Co za piękna niedziela , prawda  że  super  świątecznie ,  62 letni mieszkaniec Manchester został  napadnięty i skatowany , ducha  wyzionął  w… Czytaj Dalej »

Zobacz Więcej Artykułów...

Pogoda Manchester

Dzisiaj 09/19/2014 09/20/2014
It is forcast to be Rain Showers at 11:00 PM PDT on September 18, 2014
Rain Showers
19°/11°
It is forcast to be Zachmurzenie at 11:00 PM PDT on September 19, 2014
Zachmurzenie
17°/10°
It is forcast to be Zachmurzenie at 11:00 PM PDT on September 20, 2014
Zachmurzenie
19°/11°

Reklama Płatna MANCHESTER

REKLAMA W KAŻDYM MIEŚCIE

Ciekawe Ogłoszenia

PolScott24™ © 2013
Kopiowanie materiałów z Portalu tylko za zgodą redakcji!