Ogólna liczba odwiedzin:
8 580 652
0

NAPAD NA JUBILERA

Okradli jubilera – zanim zgłoszono przestępstwo, policjanci zatrzymali złodziei

Skierniewiccy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Żyrardowa, którzy okradli skierniewickiego jubilera. Okazało się, że przestępcy mają również na sumieniu napad w Żyrardowie. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

27 lutego około godz. 12:40 dyżurny skierniewickiej komendy Policji otrzymał   zgłoszenie, że dwóch młodych mężczyzn, własnie wybiegło ze sklepu jubilerskiego. Uciekali przez rynek w kierunku pobliskiego parku. Dyżurny natychmiast skierował w ten rejon patrole. Policjanci, sprawdzając teren parku miejskiego, na podstawie podanych rysopisów, rozpoznali i  zatrzymali dwóch podejrzewanych Okazali się nimi mieszkańcy Żyrardowa w wieku 26 i 27 lat. Policjanci ustalili, że  w jednym z zakładów jubilerskich w  centrum Skierniewic mężczyzxni skradli wzorniki wyrobów złotniczych. Ukryty łup funkcjonariusze odnaleźli  pod gałęziami.

W trakcie analizy podobnych przestępstw skierniewiccy stróże prawa ustalili, iż zatrzymany duet może mieć na swoim przestępczym koncie również napad na jubilera z użyciem noża. Do tego rozboju doszło  w styczniu 2013 roku na terenie Żyrardowa.

Po przedstawieniu zarzutów kradzieży  na szkodę skierniewickiego jubilera sprawcy  zostali przekazani żyrardowskim policjantom.

(KWP w Łodzi / mg)

Print Friendly
Kategoria: Hot news

Dodaj Komentarz

Dodaj Komentarz
*

PolScott24™ © 2013
Kopiowanie materiałów z Portalu tylko za zgodą redakcji!