Ogólna liczba odwiedzin:
8 593 519
37

NOWE ZDJĘCIA ZE SMOLEŃSKA !!

PIERWSZA SERIA W INTERNECIE

Nasza redakcja otrzymała pierwszą partie 130 zdjęć robionych przed ,jak też i po katastrofie rządowego Tupolewa w Smoleńsku . Nie są to jeszcze zdjęcia aż tak oczekiwane przez  zaintersowanych ”gapiów” jak dla przykładu zdjęcia z sekcji zwłok  etc   etc  , te też  podobno są  i będą dostępne , dwóch internautów z niemiec twierdzi ,że ma kopie niepublikowanych do tej pory zdjęć , oraz dokumentów ze śledztwa MAK . Nie wiadomo jakim cudem dokumenty oraz zarekwirowane zdjęcia wyciekły z biur komisji .

Wiele aparatów okolicznych mieszkańców zostało ”przejrzanych”  przez  służby , więc  tylko specjaliści z MAK mieli do nich dostęp ! Ktoś  to zwyczajnie sprzedał i to  za niezłą kasę !

Ale  nie jest to teraz najważniejsze , niektóre ze zdjęć są świetnej jakości , panoramiczne  , na których widać  detale samolotu , oraz okoliczności zdarzenia. Zdjęcia te powinny być znakomitym materiałem badawczym dla niezależnych specjalistów . Jeden z internautów wysnuł  szaloną  , lub też  ‘‘szaloną” tezę  ,że  rosjanie winni są tylko zaniedbań odnośnie skandalicznego traktowania zwłok , ale nie są winni w pełni za to co się  działo podczas lotu , wykresy jakie dostaliśmy , okiem laika wskazują na bardzo dziwne zachowanie samolotu jeszcze podczas podchodzenia do lądowania !

Tak jakby w maszynie działy się jakieś niespodziewane rzeczy ! Od 280 metrów samolot pikował, i się wznosił, i pikował, i się wznosił , porównanie do samochodu i wręcz pijanego kierowcy , istnieje możliwość blokady sterów , elektroniki , lub zasłabnięcia załogi , z wykresu wynika ,że  pilot odzyskuje władze nad maszyną dopiero na 20 metrach , może 25 ..  było zbyt późno !  Ale do tego zagadnienia  wrócę  jutro .

Nasz problem polega na tym ,że  pełnowartościowych zdjęć nie damy rady umieścić , nasz serwer  nie dysponuje takim miejscem , od wczoraj kasujemy zdjęcia zamieszczane w poprzednich newsach , aby zrobić miejsce na te zdjęcia ze smoleńska , a wszystkich zdjęć ma być  ponoć  do 4.500 , nasze możliwości techniczne  są  zbyt skromne ,aby je w całości  i pełnej wartości technicznej opublikować ! Zdjęcia i ich wartość  została zmniejszona nawet o 20 razy , a w niektórych przypadkach o 50 razy ! Dlatego nie są  tak dobrej jakości jak oryginały .

Dlatego też wybraliśmy niektóre zdjęcia , dysponujemy pozostałymi i możemy je udostępnić osobom badającym ten wypadek .

Pierwszymi dwoma zagadnieniami jakie dziś przedstawimy , są  :

- Koła , czyli podwozie , tym tematem nie zajął  się jak do tej pory nikt !  Macierewicz taki spec  i jakoś  to przeoczył ? Wątpię aby to przeoczyli , uważam że celowo ten wątek został pominięty . Materiał dowodowy całkowicie w/g mnie wyklucza opcję ”beczki” , po której to rzekomo samolot spadł na plecy !  To jest bzdura , materiał ten udowadnia ,że działy się jakieś dziwne rzeczy z podwoziem maszyny . Mam tu na myśli  konkretnie koła , jest dowód na to , lub też  dowód wskazujący na to ,że maszyna miała kontakt z  podłożem . Wskazują na to mocno obłocone koła , które na drugi dzień  po …. były  jakby minute  temu wyjechały z fabryki ! Cuda … ta sugestia została mi  przekazana , dlatego też  dałem dla porówniana koła z dnia wypadku , i to jak wyglądały  koła  na drugi dzień po  , oto  one  :

To są tylko jedne z wielu zdjęć , jak wspomniałem nie damy rady opublikować wszystkich !  Na tych zdjęciach widać różnice , te różnice zostały spowodowane przez ”kogoś” w przeciągu jednej nocy !  Pozostaje pytanie-  po jaką  cholerę ? Gdyby obmyli te podwozie w dzień , mógłby ktoś to zauważyć ? To co  działo się na miejscu tragedii , z wielką pewnością zarejestrowały satelity innych państw , z pewnością  jest na nich dużo więcej ciekawostek . Proszę zauważyć na te bruzdy w ziemi , gdyby -jak twierdzą specjaliści  w tym miejscu rył kadłub czy skrzydło , to struktura tego rowu byłaby inna – na co mi uwagę zwrócił nasz informator !  Faktycznie , rów zarówno jeden jak i drugi  wygląda tak , jakby maszyna kołami odbiła się od gruntu ! Ale wtedy teoria o ‘‘beczce” jakoś by nie pasowała , oba te rowy ponoć  zostały zasypane !!

Mam swoją opinię na ten temat , ale ocenę  pozostawiam każdemu z was  i to z osobna !

Drugim zagadnieniem jakie dziś przedstawie  , też na podstawie wybranych niestety zdjęć , jest słynna mgła !! Otóż  z tego materiału jak też zeznań świadków wynika ,że teren był zadymiony , a nie zamglony ! Doprawdy dziwne sprawy się tam działy , minuty przed katastrofą nad terenem lotniska i bliskiej okolicy pojawiła się biała chmura , bardzo ”ciężka’‘ i dusząca ! Informator wskazuje na potrzebę przeanalizowania  takiego urządzenia  jak DM  11 … ja spotkałem się dwa razy w moim życiu z  puszkami DM 11 , były duszące  to fakt i bardzo skuteczne do zadymiania  pola walki , umieszczane  na BWP lub  w okopach .

Oto kolejne zdjęcia :

Są to zdjęcia robione w małych odstępach czasu , nad Smoleńskiem nie było wtedy wiatru , jakim cudem owa ”mgła” tam szybko znikneła ? Różnice, a może raczej konfrontacja tych zdjęć daje wiele do myślenia !! Z minuty na minutę  zachodziły tam  wręcz  atmosferyczne cuda ! I dziwnym przypadkiem tylko nad tamtym terenem . Mamy też zdjęcia satelity meteo , który zarejestrował cały teren Smoleńska w tamtym  tragicznym czasie , jednak co do pewności tych zdjęć nitk nie chce się wypowiedzieć . Inne zdjęcia z kosmosu pokazują  całkowity brak zamglenia na terenie wskazanym .

Wielkie różnice i rozbierzności ,i jest ich coraz  więcej !  Jutro postaramy się wam przedstawić kolejne dwa zagadnienia , które zostały poparte materiałem zdjęciowym otóż :

- Ścięte drzewa , i jest ich bardzo dużo , jak też  ta nieszczęsna ”pancerna brzoza ”

- Uszkodzenia poszycia samolotu  , unikalne i nie publikowane do tej pory materiały !

Na wtorek kolejne  – między innymi wykres opadania  – to jest bardzo zaskakujące  co działo się z maszyną  , lub  inaczej  CO DZIAŁO SIĘ  W SAMYM SAMOLOCIE !

Materiały te powinny być  dla badaczy tej tragedii materiałem wręcz dowodowym , słynny Maciarewicz i jego ekipa powinni dać te zdjęcia do firm specjalistycznych ,aby dokonano na nich pełnej obróbki , poprawy jakości , klastrowania centymetr po centymetrze  !! Ale za coś takiego rzecz jasna trzeba zapłacić .. a oni BIEDAKI przecież – na to nie mają  !  Jak dla mnie cała ta spółka  z Macierewiczem , Millerem , Tuskiem i innymi  – funta kłaków nie jest warta ! Nikt z tych osób nie kiwną palcem ,aby  udostępniony materiał zabezpieczyć , przeanalizować i poddać pod ocenę  dla przykładu specjalistom z  UK  czy Francji  lub USA !!!!!!!

Od dziś nie uwierzę  w dobre intencję  żadnego z nich !

Link do materiału  poprzedniego  ,  ZAKAZANE ZDJĘCIA : – http://polscott24.com/nowe-drastyczne-zdjeciadowody-ze-smolenska-4-500/

c..d..n

AMSZ

 

 

Print Friendly
Kategoria: Breaking News, smoleńsk

37 Komentarzy

 1. Pancerny pisze:

  Patrząc na zdjęcie oznaczone jh1 – widzę pewną ściemę – koła ubłocone pokazane na lewym zdjęciu i koła czyste pokazane na prawym – ale jedno zauważyć trzeba że zdjęcia nie są zrobione z tej samej strony tylko z dwóch różnych stron – więc jakie to porównanie ???

 2. Pancerny pisze:

  Poza tym droga redakcjo – dajecie do porówania dwa różne zdjęcia z dwóch różnych miejsc – naprawdę czy trzeba niektórym tłumaczyć, że gówno to nie czekolada chociaż jest tak samo brązowe…

 3. Sztuczna mgła nad Smoleńskiem w cieniu deszczu na Narodowym? Zaczynam myśleć, czy wobec najnowszych faktów z niezależnego śledztwa na temat Katastrofy Smoleńskiej, jak opisane poniżej, wręcz nie opłacałoby się ekipie rządzącej ściągnąć deszczu nad Narodowy. Oczywiście, by według starych wypróbowanych metod odwrócić uwagę opinii publicznej. Sztuczny deszcz? Dlaczego nie…, wszystko, by ratować własną skórę.

  Badaniu chemicznemu zostały poddane części tupolewa: duralowy fragment poszycia samolotu, szyby ze szkła organicznego – boczną i przednią, pleciony pasek z wyposażenia Tu-154 oraz próbki gruntu. Badanie przeprowadzili naukowcy z polskich uczelni: dr hab. inż. Wojciech Fabianowski z Wydziału Chemii Politechniki Warszawskiej i prof. dr hab. Jan S. Jaworski z Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

  W swoim opracowaniu „Wstępna Analiza Materiałowa Próbek 1–5” (chodzi o fragmenty Tu-154) naukowcy-chemicy piszą:

  „Mimo upływu czasu analiza składu chemicznego szczątków samolotu wraz ze zdjęciami mikroskopowymi ich powierzchni mogą wskazać na obecność śladów substancji, które naniesione zostały na oryginalne materiały w czasie wypadku. Do oznaczenia pierwiastków na mikroskopowych obszarach powierzchni próbek doskonale nadają się metody spektrometrii rentgenowskiej, co zilustrowano wynikami wstępnych badań próbek różnego rodzaju. Pozwalają one przynajmniej jakościowo zidentyfikować zanieczyszczenia pochodzące z gliniastego gruntu, ale wskazują również na obecność substancji, których pochodzenie wymaga wyjaśnień”.

  Jakie to substancje? Jest wśród nich cement. Związek o takim składzie naukowcy wykryli na szybach Tu-154 M 101. Opisali to w następujący sposób:

  „Na powierzchni próbek fragmentów szyb G10 i G20 [oznaczenia własne naukowców – przyp. „GP”] zaobserwowano wzrokiem drobny pył, który zmyto i badano w zawiesinie izopropanolowej metodą XRF. Najbardziej intrygująca okazała się zawartość wapnia i krzemu. Pomiary wykonano dwoma metodami: rejestrując całe widmo (metoda 1) uwzględniając tylko piki Ca i Si (metoda 2); Dla porównania podano również analogicznie zmierzony stosunek Ca: Si dla próbki gruntu G l i tkaniny PAS. Zarówno w próbce ziemi G l, jak i tkaniny PAS więcej jest krzemu niż wapnia bezwzględna zawartość Ca i Si jest bardzo niska. Natomiast w obu próbkach szyb G10 i G20 więcej jest wapnia. Podobnie więcej wapnia niż krzemu wykazała próbka kontrolna cementu, który składa się głównie z tlenków wapnia i krzemu (a także tlenków glinu i żelaza)”. W pyle na fragmentach szyb naukowcy stwierdzili więcej wapnia niż krzemu, odwrotnie niż w próbkach gruntu i zanieczyszczeń na tkaninie.

  Charakterystyczne, że obecność cementu znani chemicy wykryli na obu kawałkach szyb, pochodzących z innych miejsc kadłuba, ale nie znaleźli ich na próbkach gruntu ani na przykład na zabłoconym plecionym pasku z tupolewa znalezionym na miejscu katastrofy. Może to oznaczać, że cement osiadł na szybach, gdy samolot był w powietrzu.

  Zdaniem specjalistów po oziębieniu atmosfery wokół miejsca katastrofy np. ciekłym azotem, co spowodowałoby bardzo duże zwiększenie wilgotności i następnie rozsianie zarodników pary wodnej, można łatwo wywołać mgłę.

  Mówi GP dr inż. Stefan Bramski, były wieloletni pracownik naukowy Instytutu Lotnictwa:

  Ponieważ osobiście zajmowałem się badaniami naukowymi rakiety meteorologicznej, sposoby wywołania sztucznej mgły nie są mi obce. Można na przykład wykorzystać do tego rozsiane zamrożone pyły substancji higroskopijnych, które tworzą zarodniki kondensacji pary. Najczęstszą i najbardziej ekskluzywną, bo drogą, metodą jest rozsiewanie jodku srebra. Wówczas wilgoć z atmosfery skrapla się w mgłę. Ale jest też sowiecka metoda, prostsza – wysypuje się z samolotu zamrożony pył cementu i daje to podobny efekt

  Więcej w “Gazecie Polskiej”.

  Dla niedowiarków – przypominamy inne popularne, wojskowe metody wywoływania sztucznej mgły:

  http://www.youtube.com/watch?v=r_JYj1StBKs&feature=player_embedded

  http://www.youtube.com/watch?v=iLOOmOyDf88&feature=player_embedded

  • To jest material ze strony Solidarnii 2010 – bledna teza o zadymieniu , nie mozliwa do zrealizowania w warunkach tego terenu , kazdy by to uslyszal , maszyna ta robi mase halasu , potrzeba do jej uzycia minimum 4 osob , ludzie by to zauwazyli , DM 11 do uzycia potrzeba jednej osoby , DM 11 mozna zaniesc w plcaku ! Efakt taki sam !

  • Zrobcie eksperyment – kupcie DM 11 od naszych zolnierzy – wyniosa za litre wodki , kupcie jedna puszke , zadymcie teren , zapiszcie ile czasu zajmie pelne zadymienie i zanotujcie jaki obszar zostanie zadymiony przy pomocy jednego DM 11 … robcie eksperyment !!!! Sami zobaczycie .. to proste , na laki i odpalic puche , zapisac cala obserwacje i to nagrac !

 4. 3Zet pisze:

  Witam,

  Prezentowane w tej częsci zdjęcia są już od dłuzszego czasu dostępne w sieci. Niektóre z nich są żle opisane np. to po akapicie “Oto kolejne zdjęcia” to zdjęcie satelitarne jest z dnia 2010-04-12

  PZDR

  • Zd. jest tysiace , sa juz kolejne i z pewnoscia juz sie ukazywaly na innych poratlach , nikt temu nie zaprzecza , mamy opis do niektorych zdjec , rzecz jasna nie do wszystkich . Zreszto wszystkich i tak nie damy rady opublikowac. Zdj te nalezy bardziej traktowac jako dowod . Podczas zamachu w Lockerbie , komisja zbierala kazde zdjecie , zreszto do dzis to robi ! Zdj z miejsca katastrofy dostarczaja wiele nowych faktow . W PRZYPADKU KIEDY ROSJANIE NIE DALI NIC – takie zdjecia to majatek dla polskiej strony ! Poprostu podziekujcie a nie wylewacie lzy ,ze one sie pojawily !

   • onufry pisze:

    Lepiej poszukaj zdjęć z Okęcia. To jedyny przypadek w historii gdy zdjęć z “miejsca” zamachu czyli Smoleńska są tysiące i ogólnie dostępne a z miejsca wylotu i pożegnania delegacji ani jednego. Dlaczego ???? Czyżby Smoleńsk to nie było to “miejsce” ?

   • onufry pisze:

    Lepiej poszukaj zdjęć z Okęcia. To jedyny przypadek w historii gdy zdjęć z “miejsca” zamachu czyli Smoleńska są tysiące i ogólnie dostępne a z miejsca wylotu i pożegnania delegacji ani jednego. Dlaczego ???? Czyżby Smoleńsk to nie było t o “miejsce” ?

    • Przeanalizujcie zdjecie z rowem , to naprawde wazne , zadna inna czesc samolotu nie mogla wyryc takie wlasnie rowu jak tylko kola , proszeprzykladac do tego rowu inne elementy samolotu , zadna nie pasuje !! A koro tak , to samolot musial siadac normalnie !! Podwoziem w dol a nie na plecach jak jest mowione !

 5. Matt pisze:

  Cieszy mnie to, że ktoś jednak się tym tematem zajmuje i dąży do prawdy. Nasze mainstreamowe polskie media nie są warte jakiejkolwiek uwagi – są sterowane tak bardzo, że szkoda czasu na słuchanie ich argumentów.

  Śmieszy mnie tchórzostwo polskich polityków opierające się na kasowaniu ‘niewygodnych’ zdjęć. Jeśli ktoś za wszelką cenę chce coś usunąć, to musi mieć do tego solidny powód. Najdziwniejsze jest to, że zabiega o to strona polska, a nie rosyjska.

  Osobiście najbardziej czekam na zdjęcia z kostnic i sekcji zwłok. Powody są dwa. Na youtube można znaleźć filmy kręcone po wypadkach samolotów – ciała osób, które zmarły mają wnętrzności na wierzchu, niekiedy też kręgosłupy, są poszarpane, pokrwawione i źle się robi od ich oglądania. Na ‘zakazanych’ zdjęciach, o których głośno było w ostatnich dniach zwłoki są w o wiele lepszym stanie. Oczywiście brakuje im kończyn, które w jakiś sposób zostały oderwane, jednak wygląda to na ‘teatralną inscenizację’.

  Drugi powód – wciąż intrygują mnie te strzały z nagrania “powstałego” zaraz po katastrofie. Oczywiście za chwilę może znaleźć się wielu hejterów, którzy stwierdzą, że to nie dowód na to, że ktoś przeżył i osoby te były dobijane. Jednak czy macie 100% pewności, że tak nie było? W końcu nikt się nie zajmował analizą i badaniem tego nagrania, w wyniku czego nie można wykluczyć wersji o strzałach z broni palnej. Jeśli ktoś przeżył i został dobity, to właśnie zdjęcia z sekcji zwłok mogą idealnie to udowodnić. O ile oczywiście zwłoki nie zostały “podmienione przy okazji”, a jeśli nie to ewentualne rany “sprytnie zamaskowane”.

  Posiadam serwer internetowy, który pustką zionie, bo strona www, która na nim była już dawno nie istnieje. Opłacony do grudnia 2012. Mogę użyczyć miejsca bo i tak z niego nie korzystam, jednak jest to serwer na polskim hostingu (domeny.pl). Pozostaje pytanie, czy w takim przypadku jest on wolny od wpływów “polskich obrońców jedynych słusznych prawd i wartości” i czy wrzucanie tam czegokolwiek niewygodnego i związanego ze Smoleńskiem nie będzie się wiązać z nieprzyjemnymi konsekwencjami?

  • Drugi powod- nikt nie zrobil prawdziwej obrobki dzwieku , przynajmniej o tym nie wiemy , nie zostaly zdjete poszczegolne szmery , dzwieki,glosy …nikt tego nie zrobil od 2010 roku ! Tlumaczenie jakiegos kacapa ze te strzaly to byly strzaly majace na celu odstraszyc zlodzei , ludzi co tam ponoc przybiegli – na ta chwile jest to jedyne logiczne wytlumaczenie , bo nie ma kontr argumentu !! Obroka cyfrowa i to niedomowym sposobem jest mozliwa i na ten przyklad zwrocenie sie o nia do specjalistow zajmujacych sie Lockerbie – zajeloby im to dwa dni ! Ale jegomosc M …wicz mial to w dalekim powazaniu , no bo za to trzeba ZAPLACIC … prosze dla przykladu , zdj 1 na samej gorze , zrobmy analize lakika – ciala ukladane na folii , wiec mamy stycznosc ze zdjeciam gora 2-3 godziny po katastrofie tak ? Moze wczesniej , prosze laskawie zauwazyc tlo zdjecia , niebo , przejrzystosc powietrza … dwa , po dokonaniu klastrowania zdjecia , wyciagniete zostana detale z tego zdjecia , moze twarze zmarlych , moze obrazenia jakich doznali , dalej … ludie na tym zdjeciu , polskie sluzby juz powinny miec ich dosie , kto to , gdzie mieszka , nazwisko , przydzial .. przeciez to naoczni swiadkowie .. ect etc z jednego zdjecia teczka informacji , waznych informacji , tak pracowali specjalisci z Lockerbie !!

  • Dzieki za propozycje Matt, ale PO lski serwer nas nie interesuje , jestesmy szkockim portalem podlegajacym pod Scottish Jurnalist Law .. wiesz co mam na mysli .Ale dzieki za propozycje ,serwer dedykowany to koszt za duzy dla nas na ta chwile

 6. tgtg pisze:

  co tak najezdzasz na Mr. Macierewicza, myslisz ze Mr. Tusk lepiej zrobi sledztwo? ;)

  Dajcie zdjecie kol z tego samego ujecia, chce zobaczyc czy sa umyte czy nie, bo tutaj na fotosach ciezko okreslic, kazde ujecie kol jest inne

  • A ile kol mial samolot ? policz je …

  • Dwa rowy wyryte przez ktory element samolotu w/g ciebie ? jaki element pasuje do tych rowow , przyloz je i zobacz czy jakis inny pasuje , wtedy masz wytluaczenie zagadnienia kol z podwozia , zauwaz tez glebokosc rowu i wysokosc dzwigarow podwozia , to wazne , powieksz zdjecie , przyjmij za jednostke miary dla przykladu dzewo i ta miare przyloz do rowu , bedziesz mial wymiary , przyblizone , ale jesli zdjecia obrobisz w HD poklastrujesz to , rozmiar rowu bedziesz mial w przyblizeniu do 5 cm ! Czy zostalo to wczesniej zrobione ?

 7. Moze to detal ,ale w wykresie podchodzenia samolotu do lotniska dzialy sie bardzo dziwne rzeczy , przecytajcie ten news – http://polscott24.com/to-ten-bor-owiec-mial-dzwonic-z-wraku/ , wykres wstawimy niebawem , BORowik dziwni do zony i mowi – dzieja sie tu dziwne rzeczy , patrzac na wykres lotu samolotu , ostatnie minuty i majac te nagranie … no slepy nie zauazy ze jest cos na rzeczy , my ten wykres mamy !! To podchodzenie bylo wykonane strasznie dziwnie , samolot opadal ,wznosil sie , opadal , wznosil sie … hmm ale tym zajmiemy sie jutro lub w nastepnych dniach – wykres pokazemy !

 8. Moi drodzy , dlaczego zagadnienie podwozia jest wazne , uwazam ,ze dowody wskazuja na to ,ze samolot siadal normalnie , jutro zobaczycie inne zdjecia po ktorych zdebiecie – zdjecia drzew , szczegolenie jedno jest wielka zagadka , srodek drzwe , posrodku wrecz zagajnika sciety na V samolot nie mogl sie tam zmiescic i zostawic tylko taka scinke , to nie jest mozliwe … mamy tez zdjecie bardzo unikalne , z twarzami zolnierzy i czarnymi skrzynkami !!! Nazwiska tych panow powinny zostac juz dawno ustalone , dawo ! Pokazemy je w odpowiednim czasie !

 9. Zdjecie trzeca od gory na zoltmy tle -obie sekcje kol czyste jak z fabryki – OBIE SEKCJE … zdjecie obok , utytlane blotem w dniu katastrofy , to zdjecie nie pozostawia zadnych zludzen !!! Obie sekcje kol az blyszcza od nowosci !!! Nie widziecie tego

 10. as pisze:

  wszyscy wiemy co się tam stało, z POMOCĄ osób 3; ale sorry, albo macie te 4500 zdjęć i je publikujecie, albo nie macie i ściemniacie, że się nie da ich opublikować…

  ps. dziwne ze znikają tu wpisy o wykładni co powyżej

  • WYZWISKA , oraz linki reklamowe znikaja ! A nie wpisy ktore maja jakas wartosc chcecie sie wyzywacto na ulice isc ..tutaj sie nie pozwala na takie zachowanie , lub polecam strone PO lskiej Ambasady w Londynie , tam bydlo mile widziane !

   • as pisze:

    a więc raz jeszcze “kurturarnie”

    wczoraj piszecie, że macie 4500 zdjęć, i że są niesamowite, i że już robicie filmik i wrzucacie go na yt; za kilka godzin piszecie, że macie tylko 150 zdjęć, oraz że i tak nie da się ich opublikować wszystkich;

    rozczarowujące? wg mnie bardzo… Coś tu wydaje się fałszem… po prostu.

    osobiście choć bardzo chciałbym, abyście otrzymali takie zdjęcia z Syberii, to jednak śmiem twierdzić, że takich nie otrzymaliście; a niestety zdjęcia, które wkleiliście wczoraj i przedwczoraj, to zdjęcia które już po sieci krążyły.

    pozdrawiam i czekam na filmik na yt…

    • Nigdy nie napisalismy ze mamy je wszystkie , napisalem ze jest ich rzekomo 4.500 i maja sie ukazac w internecie na co czekamy ! Na YT probowalismy ,ale jakosc jest tragiczna , to nie ma sensu , mamy ponad 100 zdjec , i tym na ta chwile dysponujemy tylko albo az tyaka iloscia zdj , prosze czytac ze zrozumieniem . I co jest falszem , jak czlowieku tutaj piszesz , czyz nie dalismy pierwszej partii , nie oczekiwac od nas ze damy je wszystkie na jeden raz , to by bylo glupie ! Dajemy je w jakis odstepach czasu ,a nie od razu ! Prosze sie skupic na analizie tego co jest, a nie prowadzic ataki na nasza redakcje bo bedzie pan usuwany z komentarzami , to nie PO lska , albo spokojnie i milo albo paszol won !

 11. Lawina pisze:

  Słuchajcie a jaka jest pewność, że wywrócone do góry nogami truchło samolotu to polski samolot ? Dlaczego kawał zardzewiałej i powyginanej 10-letniej blachy z kołami ma być JAKIMKOLWIEK dowodem w sprawie ? Można przejść się 100 metrów za “lotnisko” i powybierać sobie ze złomowiska samolotów złom z różnych maszyn i następne dwa lata dyskutować tylko po co ? Przecież gołym okiem widać, ze nie analizujemy wraku naszego samolotu ; że tam nie leży samolot tylko kawałek jakiejś zwiniętej blachy ? Dobry stan ciał według relacji rodzin podczas identyfikacji również przeczy faktowi , ze ten zwój przewodów to nasz samolot. Bo w sprzeczności stoją skutki “zdarzenia” ( tak to nazwę, chociaż w myślach nazywam to mordem i wyrokiem) . Otóż blacha zwinięta jak zgnieciona puszka po coli a ciała nienaruszone. Oczywiście nienaruszone do czasu dostania się w kacapskie łapska przed w celu “włożenia” do trumny i zabicia wieka trumny na amen.

 12. Jacek pisze:

  Dlaczego nie opublikowaliście tych zdjęć w gazecie angielskiej?
  Edycja ich to nie problem przecież, to chwila roboty i by były na stronie lub w gazecie.
  Byłbym bardzo zobowiązany gdyby zdjęcia pojawiły się jak najszybciej.
  Identyczne zdjęcia z tymi niektórymi tutaj zamieszczonymi są już od dawna w sieci.
  Lepiej byłoby umieścić jakieś nowsze.
  Ewentualnie wrzućcie to na jakiś zewnętrzny serwer.

  Koniecznie należy rozpowszechnić waszą stronę w sieci – jesteście boscy.
  Gdyby tak udało się umieścić wasze newsy w Polsat albo w TVN – zadzwońcie do nich.
  Być może polski rząd jak zobaczy ile pracy włożyliście to was wynagrodzi finansowo.

  ps. najlepsze darmowe serwery na zdjęcia są w RFN lub Koreańskie tanie są.

 13. Kris pisze:

  Świetnie, że macie odwagę pisać o sprawie Smoleńska! Sprawę serwera rozwiązać bardzo łatwo – wystarczy spakować zdjęcia rarem i powgrywać na kilka lub nawet kilkanaście serwisów hostingowych. Wszyscy znają rapidshare i masę innych klonów. Można też zdjęcia umieścić w sieci torrent oraz edonkey. Wtedy już żaden zakaz ich nie zablokuje!

 14. Adamczyk pisze:

  Witam . Wszyscy wiedza ze był zamach ale nikt w politykach w Polsce nie chce powołać poważnej komisji w Unii Europejskiej ani opublikowac zdjecia od USA. Pytam dlaczego gdyz jest cos do ukrycia. Dlaczego dalej chodza po wolnosci szefowie BORU przecierz przez nich nie bylo borowcow na lotnissku i nie sprawdzili lotniska. To sa jaja w POLSCE.Prezydent laduje a Borowcy nie kontroluja lotnisska. To tylko Polacy moga tam spierdo.. robote.
  Co do mediow na wyspach biora kase z ambasady i nie publikuja nic co uderzaloby w Platforme i TUSKA. Dlatego cisza na temat smolenska.
  Jedynie jelsi PIS wygra wybory ma szanse powolac komisje i znalesc zabojcow wszsytkich osob ktorzy zgineli w Smolensku. A ci co odpowiadali jak szefowie BORU powinni poniesc odpowiedzialnosc ze nie dopilnowali bezpieczenstwa na lotnisku w Smolensku.

 15. czlowiek pisze:

  A moze panie redaktorze inni nie pisza i nie pokazuja tych zdjec ze zwyklego szacunku do drugiego czlowieka? Przyszlo to panu do glowy?

  • Pierdolenie o szopenie , prosze zauwazyc , jesli byla beczka to czemu cialo Prezydenta nie ma siniakow od pasow ? Prosze skontaktowac sie z pierwszym lepszym specem z Forensic Investigation Team, w 5 minut objasni panu jakie cialo powinno miec obrazenia po czyms takim ! Nie ma , beczka ? hmmm a co z kolami , czemu ujebane blotem a na drugi dzien czyste ? Czemu katy ciecia drzew sa inne i nie pasuja do opcji beczki ? Czemu ciala nie maja typowych obrazen po koziolkowaniu ? hmm jasne i ten Macierewicz – powtarzam pytanie ile wynosi jego budzet – i na co wydawal kase ? Proste pytanie !

 16. Mirek34 pisze:

  Prawda wyjdzie na jaw za 50 lat chyba ze Kaczynski Jarek dojdzie do wladzy dlatego trzeba jak mowil Korwin zamykac uczy i oczy i na nich glosowac. Przecierz Tusk i Sikorski oddali sledztwo rosjanom zamiast Nato. Wiec z kimTusk trzyma wlasnie widac z Rosjanami. Jak mozna oddac sledztwo russkom jak wiadomo ze maja ambicje mocarstwowe. Tusk, Sikorski i inni kryja prawde a Nato przestało wierzyc juz Polakom . W polsce rosyjskie sluzby czuja sie jak u siebie. Jarek kaczysnki zrob porzadek i znajdz zamachowcow. A TVN I Polscat coz juz dawno ich nie ogladam i polecam innym nie ogladac nie placic abonamentu gdyz pokazuja nieprawde a nie szukaja prawdy

 17. Tomasz pisze:

  Ta prawda nigdy nie zostanie ujawniona. – Nikt nie dopuści do prawdy. – Jak niekt nie opowie prawdy o JFK, WTC, Yeti i UFO. Ta prawda już nie istnieje. Pozostają spekulacje i medialne przepychanki – za które płacą ludzie nie mający żadnego poczucia historycznego. Każdą tragedię da się zaplanować i każdą zatuszować.

 18. Great do the job! This is the style of data which have been supposed to be shared throughout the web. Waste on the internet with no longer placement this specific release larger! Occur over in addition to check with my site. Thank you so much =)

Dodaj Komentarz

Dodaj Komentarz
*

PolScott24™ © 2013
Kopiowanie materiałów z Portalu tylko za zgodą redakcji!