Ogólna liczba odwiedzin:
8 590 693
7

POLSKIE BURDELE W ANGLII

JEDNA WIELKA SZAJKA STRĘCZYCIELI !

Swoją działalność prowadzili od dwóch lat na terenie Essex i Suffolk ( Anglia) , szajką 5 polaków i 4 polek dowodził nie kto inny jak Aleksander Sochacki lat 41-na zdj . Prokurator -Charles Myatt postawił zarzuty , sprawa odbywa się przed Ipswich Crown Court.Policję poinformowali sąsiędzi domów schadzek , jedna usługa wykonywana przez  chętne do pracy  ” mariolki”  kosztowała 60 funtów , w chwili gdy oficerowie weszli do pierwszej  z zajmowanych posesji przy Firmin Close, Ipswich  – znaleźli prezerwatywy , przedmioty do zabaw erotycznych i nagie  panie gotowe do pracy .

Dodatkowo dochodzą zarzuty wyłudzenia zasiłków i świadczeń socjalnych przez  ”uczciwych”  polaków  i polki  z  gangu Sochackiego , tym zajeli się już  pracownicy  z Department of Work and Pensions.Zatrzymani zostali też klienci , ci akurat nie mają  żadnych pretensji , twierdzą  ,że dostali to za co zapłacili ;) . Kolejny  polski burdel został zlokalizowany przy  Gladstone Road, Ipswich . Świadek prokuratury zeznał ,że dziewczyny były zmieniane średnio co 6 tygodni , na tą  chwilę nikt nie wie ile prostytutek  przeszło przez  domy publiczne polskiego gangu .

Kolejny dom uciech został zlokalizowany przy George Williams Close, Colchester . Tam został też zatrzymany klient – na gorącym uczynku  ;) , który zeznał  że  właśnie  zapłacił za sex  z polką 60 funtów za 30 minut  ! Następna posesja którą odwiedzili  detektywi była przy Foxhall Road / London Road w Ipswich . Tam aresztowano kolejne  polskie prostytutki , zatrzymani :

- Eliza Bryl lat 23 zameldowana przy Wells Crescent, Chelmsford

- Jagoda Kukiełka lat 25 zameldowana przy Notley Road, Braintree

-Anna Jaskowska lat 24 zameldowana przy Dumbarton Road, Ipswich

-Magdalena Pacuła lat 22 zameldowana w Stroud

Te panie organizowały prostytutki , robiły  werbunek , wyszukiwały lokale  i  zajmowały się ‘‘reklamą” . Teraz  odpowiadają  za konspiracje i  nielegalne organizowanie nierządu oraz czerpanie z tego  korzyści . Koniec  procesu i wyroki są spodziewane za 2 tygodnie .

AMSZ

 

 

 

 

Print Friendly
Kategoria: Artykuły, Birmingham Wiadomości, Cardriff Wiadomości, Hot news, Hull Wiadomości, Leeds Wiadomości, Londyn Wiadomości, Wiadomości Tygodnia

7 Komentarzy

 1. Tomasz pisze:

  Konduktorze łaskawy zabierz nas tylko nie do Warszawy! – Polskie dziwki uciekają z Polski bo po pierwsze – tam profesjonalistki nie pozwalają sobie na “konkurencję” a także w UK choroby weneryczne są na porządku dziennym – i chodzenie po lekarzach łatwiejsze z uwagi na bezpłatne leki. Jakby nie patrzeć należy dane ww. przesłać do portali społecznościowych chociażby, żeby zwrócić uwagę moderatorów na fakt nielegalnej rekrutacji przez takie portale “łatwych” panienek, które nie zdają sobie sprawy z procederu na tyle, żeby unikać problemów. A inną drogą pisząc – dwudziestokilkulatki – a gdzie ich matki? Co? Czyżby mamuśki czerpały rozkoszne chwile na Skype poprzez kamerki z rówiesnikami swoich cór? Zresztą cór Koryntu:) http://pl.wikipedia.org/wiki/Hetera

 2. Tomasz pisze:

  Więcej o tym “artyście” może – niech Powiatowe Urzędy Pracy w Polsce wezmą go na listę “niesprawdzonych” pracodawców – moźe nie będzie miał kandydatek do pracy na Wyspach.

 3. przemyslaw pisze:

  Tylko,ze nikt nie wie,ze przed wyrokiem Sochacki mial przyjaciela w Ipswich ,ktory prowadzil agencje tez w calej Anglii i Szkocji ponoc prawa reka Sochackiego Wiktor M. Kiedy Sochacki zostal skazany Wiktor M. najprawdopodobnie opuscil Anglie ale do dzisiaj nie wiadomo czy nadal jacys inni ludzie prawdopodobnie ich ludzie nie prowadza dzialalnosci dalej w Anglii.Wiktor M, jak mowia przejal caly interes po Sochackim i byl nie do dotkniecia na calym terenie Anglii jak i Szkocji ale jako jedyny nie dal sie zlapac i sluch po nim zaginal.

 4. SIOSTRY BACZYNSKIE WERONIKA BACZYŃSKA NOWY SĄCZ EWELINA BACZYŃSKA NOWY SĄCZ BIRMINGHAM UK pisze:

  Siostry Baczyńskie w Birmingham tez już mają swoją renomę , wiec jak ktoś chce to chętnie dam namiar .

  kumpel ma już zniżke ;) tak je w dupe jedzie ;)

Dodaj Komentarz

Dodaj Komentarz
*

PolScott24™ © 2013
Kopiowanie materiałów z Portalu tylko za zgodą redakcji!