Ogólna liczba odwiedzin:
8 597 308
0

POŻAR W BRISTOLU

RODZICE I DZIECI W SZPITALU

Do bardzo groźnego pożaru doszło dziś o godzinie 6 rano w Bristolu przy Lodge Hill / Cossham, akcja strażaków powiodła się , nikt nie zginął . 4 osoby dorosłe oraz pięcioro dzieci jest w lokalnym szpitalalu-Frenchay Hospital , ich życiu nie zgraża niebezpieczeństwo .

Ogień pojawił się w prywatnym domu , na ratunek ruszyli sąsiedzi , pierwszy uratowany to 3 letni chłopiec który wysiał za oknem domu , został uratowany przez  swego sąsiada . Sąsiadka Lionel Fear :-” Usłyszeliśmy krzyki , wołanie o pomoc , szybko wybiegliśmy na ulicę , wszędzie był dym i ogień , widzieliśmy dzieci w oknach , jedno z nich wisiało za oknem trzymając  się parapetu , robiliśmy co tylko można było aby ich ratować ” .

Rzecznik prasowy Great Western Ambulance Service ;-” Wysłaliśmy na miejsce wypadku 10 karetek , udzieliśmy niezbędnej pomocy na miejscu oraz , ranni zostali przetransportowani do szpitala , ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo ” . Rzecznik prasowy Avon Fire and Rescue Service :-” Poszkodowani to , 3 letni chłopiec , 5 miesięczna dziewczynka ,2 letni chłopiec ,dwie 8 letnie dziewczynki ,20 letnia kobieta , 40 letni mężczyzna , 30 letni mężczyzna i 30 letnia kobieta . Ich decyzja o ucieczce  przed ogniem na dach , prawdopodobnie uratowała im życie ” .

Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez  policję , trwa ustalnie przyczyn pożaru .

AMSZ

 

 

 

 

Print Friendly
Kategoria: Artykuły

Dodaj Komentarz

Dodaj Komentarz
*

PolScott24™ © 2013
Kopiowanie materiałów z Portalu tylko za zgodą redakcji!