Ogólna liczba odwiedzin:
8 592 631
0

SZOKUJĄCE ZEZWIERZĘCENIE -ANGLIA

ISTNY OBŁĘD

Dwoje nieletnich uczniów z West Midlands zostało napadnięty i brutalnie skatowanych , dzieciaki były bite metalowymi rurkami po głowie , nogach , brzuchu ! Do zdarzenia doszło przy Hobart Road przed szkołą Wallbrook Primary School/Tipton . Poszkodani to 14 letni Callum Leonard oraz 13 letnia Jessica Wilde , dzieci są w stanie bardzo poważnym , znajdują się pod opieką lokalnych lekarzy z  New Cross Hospital  Wolverhampton. Matka poszkodwanego Claire Leonard :-” Moje dziecko było katowane i bite przed ponad 15 minut , okropnie krwawił , miał obrażenia na całym ciele , rany cięte głowy o głębokości 5 cm , naderwane ucho na długości 4 cm , był kopany po głowie , skakali mu po twarzy , to  cud że przeżył tą napaść ”.

Matka poszkodowanej Claire Wilde :-” Moja córka próbowała uciec napastnikowi , ma rany głowy ,szyi , na głowie ma 7 cm ranę  ciętą , ma naderwaną skórę , próbował zdjąć jej skalp z głowy , jestem zszokowana tym co się stało, nie wiem co się dzieje z naszym społeczeństwem , ale to zezwierzęcenie ” .

Det Con Gareth Homer z  West Midlands Police :-” To był okropny , niczym nie sprowokowany atak na dwójkę nieletnich dzieci , poszkodowani mają liczne obrażenia ciała , ale gorsze jest to ,że ich stan psychiczny wymaga natychmiastowej interwencji specjalistów , poszukujemy mężczyzny w wieku około 20 lat , rasy białej”.

Detektywi zabezpieczyli nagrania z kamer CCTV , przesłuchali świadków i poszukują sprawcy .

AMSZ

 

Print Friendly
Kategoria: Artykuły

Dodaj Komentarz

Dodaj Komentarz
*

PolScott24™ © 2013
Kopiowanie materiałów z Portalu tylko za zgodą redakcji!