Ogólna liczba odwiedzin:
8 583 079
5

WYBORY W LONDYNIE – 2014

MGR.MARIAN ŁUKASIK

Coraz częściej słucham idiotyzmów od lewackich prowokatorów , oczywiście w stylu ”to się nie uda” , ”nikt nie zagłosuje ”   lub ” trzeba mieć dziesiątki tysięcy głosów  aby wejść  do  rady londynu !  Podobne kretynizmy słyszałem z ust PO litologów na mopie  w Aberdeen . Pokazałem jakież to wielkie poparcie należy mieć aby wejść  do Aberdeen City Council - proszę  tutaj – http://polscott24.com/aberdeen-city-council/

Londyn to metropolia , to fakt , każdy to wie , ale to nie oznacza , że radni tam uzyskują  głosy rzędu 100 000  na jednego !!  Rekordzista w 2010  roku miał  blisko 30 000  głosów ! To był  rekord wyborczy w  skali londynu . Ileż  polskich emigrantów  mieszka w tym mieście  ? Tak w istocie nikt nie  wie , ale załóżmy ,że  500 000 , zatem czy zdobycie   20 000 głosów przez  naszego kandydata czyli mgr.Mariana Łukasika - jest możliwe ?

Oczywiście ,że  jest ! Ba .. nawet więcej  niż  wynosi wspomniany rekord ! Jeśli mgr.Łukasik wejdzie do  władz londynu , to będzie  to historyczne wydarzenie  w środowisku polonijnym , oraz  druzgocące dla  PO lonii , staliniątek , esbeckich bastardów na tym terenie .

Mgr.Marian Łukasik , jest kandydatem z ramienia Polskiej Partii Narodowej na Emigracji - zaznaczam jest to nazwa robocza - człowiek  ten mówi biegle w 4 językach !!  Zatem  do radnego  bez  tłumacza ! Posiada niebywałe doświadczenie  w sprawach emigracji i to  takich sprawach o których inni nie chą  mówić !

Mowa o dyskryminacji mniejszości polskiej w tym terenie , wyzysku  polskich pracowników na terenie  londynu , ignorancji  polskich spraw  przez  lokalne władze , policję  etc  etc ..  on tego doświadczył  osobiście ! Będziecie mogli się zwracać ze swoimi kłopotami do  własnego radnego !! Gwarantuje ,że nie zignoruje on nikogo !  To nie jest  człowiek  POSK u , to nie jest człowiek  utytlany w układy staliniątek , to nie jest  człowiek utytlany w układy z  konsulatem czy ambasadą , czy  PO lonijnymi tzw  ”środowiskami ” . Osobę kandydata w wyborach które będą mieć miejsce w maju 2014 roku przedstawiliśmy tutaj :

- http://polscott24.com/mgr-marian-lukasik-londyn/

- http://polscott24.com/kandydat-na-radnego-marian-lukasik/

- http://polscott24.com/odetniemy-ta-bande-od-koryta-towarzysz-tadeusz-chwalka/

- http://polscott24.com/blog-mariana-lukasika/

- http://polscott24.com/walka-lukasika-londyn/

- http://polscott24.com/sprawa-mariana-lukasika-londyn/

- http://polscott24.com/lukasik-v-moszczynski/

Magister Łukasik , to też pierwszy kandydat na radnego w londynie , który część swej zapłaty za pracę w  radzie  chce  przeznaczyć  na stworzenie  polonijnego domu dziecka na terenie UK- http://polscott24.com/polonijny-dom-dziecka-w-uk/ !  Nikt do tej pory nie przekazał ze swych apanaży  jako radny  , nawet funta na społecznie potrzebne projekty !  Jeśli wygra wybory  w swym  terenie , to zapisze się w historii jako człowiek w istocie działający na rzecz  swych wyborców !

Magister Łukasik , to ”wojownik” , człowiek który większość  swego życia  spędził na macie jako sportowiec , jako trener , jako działacz  sportowy  oraz  społeczny . Polacy nigdy nie mieli  swego radnego  w londynie , teraz  jest szansa na zmianę tej patologicznej sytuacji . To wy możecie  zadbać o swoje  sprawy , oddając  głos na swojego kandydata .

Ok , zobaczmy zatem jakież  to wielkie cuda  wyborcze  działy się  na terenie londynu  w 2010  roku . Skupię  się na trzech  okręgach  wyborczych  :

1- Cities of London and  Westminster

Otóż  w tym okręgu wygrywa konserwatysta Mark Field - ileż  to  setek  tysięcy  głosów  uzyskał  człowiek Camerona ?  Otóż  nie setki bo zaledwie , powtarzam  zaledwie – 19 264  głosy - centrum miasta !!!  Drugi był tow.David Rowntree z wynikiem  zaledwie 8 188  głosów , trzecie miejsce liberałka tow.Naomi Smith 7 574  głosami , pozostali to tylko  tło !

Iluż  polskich emigrantów  mieszka w tym terenie wyborczym ?  Środek londynu !  Idę  o zakład  ,że  kilka  razy  więcej niż  miał  Field ! Gdyby polonia  wystawiła  tam swego  – nie komucha -  kandydata , mieliby dziś  radnego  nie dzielnicy , ale radnego  w radzie  londynu !  Ileż  polonijnych  biznesów  tam działa  w tym okręgu , ile  małych , drobych  polonijnych  firm ! Tysiące ! Czy taki radny przydałby się  im ? OCZYWIŚCIE !!

2- Okręg sąsiedni  czyli Bermondsev and Old Southwark

Jakież  cuda  wyborcze działy się  w tym sąsiednim okręgu ?  Otóż  wygrał Simon Hughes z wynikiem  21 590 głosów , zaznaczam  ,że  ten okręg też  jest w centrum londynu ! Drugie miejsce tow.Val Shawcross z oszałamiającym  wynikiem :)   13 060  głosów , trzecie miejsce konserwatystka Loanna Morrison wynik  zaledwie 7 638 głosów -  GDZIE TE  SETKI TYSIĘCY  GŁOSUJĄCYCH ??? Nie ma ?  Ot jak upada  lewacka durna propaganda ! Widziecie  jak  łżą !

3- Okręg Polar and Limehouse

To jest okręg  graniczący  z poprzednimi , też  centrum londynu , tutaj  buławę  zwycięstwa  przejmuje tow. Jim Fitzpatrick z wynikiem  18 697  głosów , drugie miejsce konserwatysta  Tim Archer z wynikiem  12 649 głosów , trzecie miejsce George Galloway 8 160 głosów !  Ufff  ależ  wyniki !!!  Matko  oraz  Józefie !

Ile osób mieszka na terenie londynu ? A jak wypadła  frekwencja ? No właśnie , to jest szansa dla  polonii na to , aby od 2004  roku zmienić patologiczny stan rzeczy  w londynie , jaki został  narzucony  przez  PO lonijne media – konsulaty, ambasadę , PO lonijne  organizacje ściekowe  oraz  o zgrozo  KOŚCIÓŁ  PO-LONIJNY , zwany sektą  konsularną , słgusami amabasady  tuskowej !

My to możemy  zmienić , wy to możecie  zrobić , oddając  głos na Mariana Łukasika , wy to możecie  zrobić  zgłaszając  swoją  osobę  na  kolejnego  radnego . Jeśli NIE   , to nic się nie zmieni w  sprawach  polonii . A wtedy NIE NARZEKAĆ !  BO BĘDZIECIE  SOBIE SAMI WINNI !

Ch.Edit.Andrzej.M.Szumiło

http://polscott24.com/sprzedany-dom-polaka-w-manchester/

http://polscott24.com/kolejny-dom-polaka-na-handel-glasgow/

http://polscott24.com/historia-witusia-orlowskiego/

http://polscott24.com/obecny-prezes-ogniska-byl-tajnym-wspolpracownikiem-sb/

http://polscott24.com/dotacyjna-ruleta-dokumenty/

http://polscott24.com/kolejny-policzek-dla-polonii-w-liverpool/

http://polscott24.com/adopcje-polskich-dzieci-szkocja/

http://polscott24.com/polska-partia-narodowa-na-emigracji-2/

http://polscott24.com/co-dalej-z-polonia/

http://polscott24.com/dokonuje-sie-kolejny-rozbior-polonii-w-bedford/

http://polscott24.com/fawley-court-cz-vi/

 

Print Friendly
Kategoria: Breaking News, Londyn Wiadomości, Polonia na Świecie, RADNI W ANGLII Tagi: , , , , , , , , , , ,

5 Komentarzy

  1. Kazik pisze:

    Gratuluje Panie Marianie

  2. viola pisze:

    GRATULACJE PANIE MARIANIE

Dodaj Komentarz

Dodaj Komentarz
*

PolScott24™ © 2013
Kopiowanie materiałów z Portalu tylko za zgodą redakcji!