Ogólna liczba odwiedzin:
8 592 631
7

ZAMIŁOWANIA PROKURATORA Z BOLESŁAWCA !

PROKURATOR ŚLEDZIONA !

Zastanawiam się czy osoby zaufania publicznego nie powinny być też przykładem etyki i moralności , ale skoro w PO landzie są wprowadzane nowe standardy obyczajowe przez  Pali- głupa , to chyba takie zachowanie prokuratora Śledziony ujdzie mu  na sucho ! Z prokuratorem Śledzioną był już materiał bardziej skandaliczny ! Dotyczący komendata Krawczyka i skandalu związanego ze stalkingiem , tam owa śledziona też nieźle się popisała!

Wszystko jest na naszym portalu – wystarczy wpisać hasło – Jelenia Góra , Bolesławiec .. Tym razem jednak jestem totalnie zniesmaczony facebookiem owego  stróża prawa , porządku i moralności - http://www.facebook.com/marek.sledziona.1?ref=ts&fref=ts na swym profilu walczący o sprawiedliwość  prokuratorzyna pisze komentarz : -” Ale beka! Mój kumpel nagrał dziś na dworcu w naszym mieście PARĘ BZYKAJĄCĄ SIĘ w pociągu! Ostro jadą! haha niezła dupeczka ;d..”

No cóż , czy taka osoba z takim podejściem do życia , etyki i moralności może  być  prokuratorem w  PO landzie , zapewne tak , bo w każdym innym kraju na taczkach by go wywieźli !

AMSZ

Print Friendly
Kategoria: Artykuły

7 Komentarzy

 1. Zastnawiam sie czy to nie jest zarabianie na pornografii – bo aby zobaczyc owe super nagranie ktorym tak sie chwali w srodowisku prokuratorow Sledziona – trzeba za to zaplacic !

 2. Pamietacie jakie teksty pisal Insp Krawczyk do poszkowanej !!? A ta sledziona nie inna i jeszcze byl przy tej sprawie , to teraz wiadomo czemu motal przez sprawie !!

 3. Tomasz pisze:

  Taki prokurator jaka Prokuratura. – Czy uważacie, że wśród prokuratorów nie ma przestępców, zboczeńców, swingersów, dewiantów oraz kryjących się pod maskami “przebiegłych” ignorantów prawa? – Ależ tylko wystarczy popatrzeć kto zdaje po maturze na prawo – a w wielkiej ilości dostrzec można, że ci, którym szłoby dobrze na psychologii – więc wybierają uda się lub nie – prawo. Dostawszy się na praktyki doświadczają tak róznorakiego życia towarzyskiego (kroniki akademików wiele mogłby powiedzieć) – że opuszczjąc uczelnię sfrustrowani koniecznością aplikatury – kombinują ile tylko mogą., Kto uważa, że prokurator prowdzi moralne i uczciwe życie -jest nie mniejszym frajerem, jak tysiące tych, którzy siedzą w więzieniach i liczą, że prokurator odpuści im troszkę na wokandzie!

 4. Marek pisze:

  Wiem, że piszę po ponad roku od publikacji tego “wpisu”, lecz dopiero dziś się na niego natknąłem. Otóż to, co wypisuje autor jest zwykłymi bredniami. Pan Autor nie zadał sobie nawet trudu, aby dowiedzieć się, czym są tzw. “wirusowe aplikacje” na Facebooku. Pan prokurator Śledziona padł ofiarą takiej uciążliwej aplikacji facebookowej, która w jego imieniu wstawiała tego typu treści na jego tablicę. Wielu moich znajomych do tej pory doświadcza tego typu nieprzyjemności ze strony aplikacji na Facebooku, ale oni przecież nie są prokuratorami i nie opłaca się ich szkalować.
  Osoby bez klapek na oczach odsyłam pod poniższy adres, który rzuca nieco światła na działanie różnych oszustw na Facebooku: http://socjomania.pl/spam-scam-i-falszywe-konkursy-na-facebooku-jak-je-rozpoznac-i-z-nimi-walczyc/

 5. Marek pisze:

  PS
  Tutaj więcej o atakach tego typu: http://niebezpiecznik.pl/post/kolejny-scam-na-faceboku-trzy-gimnazjalistki-w-ciazy-po-zabawie-w-sloneczko-nagranie-wycieklo-do-internetu-film/

  Niestety, ludzie tacy, jak autor artykułu o “grzechach” prokuratora wierzą, że wszystko, co zobaczą w Internecie (w tym na Facebooku) jest prawdą…

Dodaj Komentarz

Dodaj Komentarz
*

PolScott24™ © 2013
Kopiowanie materiałów z Portalu tylko za zgodą redakcji!